Regulamin

REGULAMIN REZERWACJI I POBYTU W APARTAMENCIE 4U w OLYMPIC PARK w KOŁOBRZEGU

Dokonanie rezerwacji oznacza zaakceptowanie jej warunków oraz zasad regulaminu wynajmu APARTAMENTU.

1. PRZEDMIOT WYNAJMU

Przedmiotem wynajmu jest Apartament oznaczony numerem 112 zlokalizowany w Kołobrzegu przy ul. Wschodniej 18 Klatka "A" w Kompleksie Apartamentowo-hotelowym OLYMPIC PARK, zwany w dalszej części regulaminu APARTAMENTEM.

2. WARUNKI REZERWACJI

Rezerwacji APARTAMENTU można dokonać za pomocą formularza on-line umieszczonego na stronie internetowej www.apartament4u.kolobrzeg.pl. Potwierdzenie rezerwacji nastąpi w ciągu 24 godzin na adres poczty elektronicznej wskazany w procesie rezerwacji, po zweryfikowaniu dostępności APARTAMENTU. W przypadku pozytywnej odpowiedzi REZERWUJĄCY jest zobowiązany w ciągu 3 dni roboczych dokonać wpłaty zadatku w wysokości 30% wartości opłaty za pobyt na konto bankowe wskazane przy potwierdzeniu rezerwacji przez właściciela APARTAMENTU.

W przypadku konieczności szczegółowego omówienia warunków rezerwacji możliwy jest kontakt telefoniczny pod numerem +48 601 584 610.

3. WARUNKI PŁATNOŚCI ZA POBYT

Płatności za pobyt w APARTAMENCIE można dokonać w następujący sposób:
1. w formie gotówki w dniu przyjazdu przed odbiorem kluczy ,
2. w formie przelewu na minimum 3 dni robocze przed planowaną datą przyjazdu – preferowana forma płatności .

W przypadku konieczności dokonania anulowania rezerwacji w terminie dłuższym niż 30 dni przed planowana datą przyjazdu, zadatek zwracany jest w całości. Zadatek nie jest zwracany przy anulowaniu rezerwacji w terminie poniżej 30 dni przed deklarowaną datą przyjazdu.
W przypadku konieczności wcześniejszego opuszczenia APARTAMENTU lub późniejszego przybycia opłata za niewykorzystany pobyt nie będzie zwracana.
Uwaga: nie wystawiamy faktur VAT.

4. WARUNKI WYNAJMU APARTAMENTU

1. Pobyt w APARTAMENCIE rozpoczyna się w dniu przyjazdu od godziny 15-tej a kończy się w dniu wyjazdu do godziny 10-tej. W indywidualnych przypadkach istnieje możliwość dostosowania godzin do oczekiwań WYNAJMUJĄCEGO.

2. APARTAMENT przekazywany WYNAJMUJĄCEMU jest w pełni wyposażony i umeblowany według spisu znajdującego się w zakładce OFERTA. W APARTAMENCIE znajduje się komplet pościeli dla ilości osób określonej w trakcie rezerwacji. UWAGA: na wyposażeniu APARTAMENTU nie ma ręczników.

3. Na WYNAJMUJĄCYM spoczywa obowiązek dbania o powierzone mienie. Wszystkie zniszczenia, zabrudzenia i uszkodzenia, wynikłe z niewłaściwego użytkowania będą obciążały WYNAJMUJĄCEGO. W przypadku utraty bądź zagubienia kluczy z pilotem będzie naliczona opłata w wysokości 300 PLN. W przypadku zniszczenia mienia, będacego na wyposażeniu APARTAMENTU WYNAJMUJĄCY zostanie obciążony kwotą pieniężną wynikającą z wyrządzonych szkód. 

4. W APARTAMENCIE obowiązuje bezwzględny zakaz palenia papierosów.

5. Cisza nocna obowiązuje w godzinach 22:00-06:00.

6. W APARTAMENCIE obowiązuje zakaz wprowadzania i pobytu zwierząt.

5. DANE OSOBOWE

Osoba dokonująca rezerwacji za pomocą formularza on-line zamieszczonego na stronie internetowej www.apartament4u.kolobrzeg.pl wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie danych serwisu, ich przetwarzanie w celu realizacji rezerwacji oraz w celach marketingowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Jednocześnie osobie takiej przysługuje prawo wglądu do swoich danych osobowych i ich ewentualnej aktualizacji.
Siłownia

Sprzęt plażowy

Parking

Plac zabaw dla dzieci

Plaża 100 m

Internet bezprzewodowy WIFI

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]